BLOG Z Maka na… scenę! Poznajcie Szymona Ruska – instruktora w restauracji McDonald’s® i bohatera podcastu „W różnych sMakach”

Data publikacji: 14.01.20222 min. czytania

Z Maka na… scenę! Poznajcie Szymona Ruska – instruktora w restauracji McDonald’s® i bohatera podcastu „W różnych sMakach”

Jak sam mówi, nie lubi sobie odpuszczać, dlatego pracę w Maku łączy z karierą muzyczną. Szymon Rusek, bohater podcastu „W różnych sMakach”, gra w zespole na gitarze basowej, uczy się w szkole muzycznej, a dodatkowo jest instruktorem w restauracji McDonald’s położonej tuż przy jego domu 😊.

Muzyczna pasja

Mała dziecięca gitara i plastikowy keyboard to ulubione zabawki Szymona z dzieciństwa. I chociaż w jego rodzinie nikt nie zajmował się muzyką, on sam dobrze wiedział, co mu w duszy gra. Teraz kończy szkołę muzyczną II stopnia, a swój czas wolny spędza z zespołem. Ciągle jednak marzy mu się, żeby grać jeszcze więcej – szczególnie ulubionego rocka.

Jak dołączyć do zespołu muzycznego? Posłuchaj rad Szymona w podcaście: https://wroznychsmakach.onet.pl/#szymon-rusek

Poza przyjemnością z tworzenia muzyki, będąc członkiem zespołu muzycznego nauczył się także pracy w grupie, pomagania innym oraz łączenia się z ludźmi we wspólnym celu. W tych zakresach doskonali się także pracując jako instruktor w McDonald’s.

Praca w sąsiedztwie

Restauracja, w której pracuję, powstała praktycznie pod moim domem – śmieje się Szymon, mówiąc, że praca sama do niego przyszła. I chociaż jest jedną z najmłodszych osób w zespole, bardzo ceni sobie pracę w wielopokoleniowej grupie. – Starsi pracownicy uczą młodszych panowania nad emocjami, a młodzi dodają grupie wigoru – opowiada. Podkreśla również, że łączenie pracy, muzyki, szkoły, a także uprawianych w dzieciństwie sztuk walki nauczyło go sprawnego zarządzania czasem. Tej – tylko pozornie łatwej – zdolności, wiele osób może mu pozazdrościć😊 

Jego największym marzeniem jest kariera muzyczna w zespole. I jest na najlepszej drodze, by to osiągnąć, prowadząc życie pełne pasji i dostosowując grafik pracy w Maku do harmonogramu prób.

Czy szkolenie starszych od siebie pracowników jest trudne? Sprawdź, jakie są doświadczenia Szymona: https://wroznychsmakach.onet.pl/#szymon-rusek

Jedna praca, różne cele

Szymon potrzebował czasu na szkołę muzyczną, Jola chciała zacząć kolejny etap zawodowej przygody, Staszek – rozwinąć umiejętności interpersonalne, Kamila – łączyć wiele różnych zajęć i pasji, a Andrzej – dorobić do własnych wydatków,. Wszyscy bohaterowie podcastów „W różnych sMakach” mają swoje cele, a praca w McDonald’s okazała się świetnym sposobem na ich realizację. Zapraszamy do oglądania i słuchania!

A czy Ty wiesz, jakie pasje mają ludzie w Twojej restauracji? 😉 

Wyszukaj oferty pracy

Wpisz miejscowość lub wyszukaj  najbliższe restauracje, korzystając z geolokalizacji. Możesz też szukać ofert, wybierając stanowisko, które Cię interesuje.

Wybierz interesujące Cię oferty