ROZWÓJ

Zaczynając pracę w restauracjach McDonald's, 

Masz szansę na rozwój

#SkillsForLife
Czy wiesz, że wielu kompetencji wymaganych na rynku pracy możesz nauczyć się już w pierwszej pracy? Z nami!

W badaniu „Oczekiwania rynku a umiejętności pracownika – kompetencje rozwijane w pierwszej pracy” Uniwersytet SWPS sprawdził, jakie umiejętności młodych ludzi są pożądane przez pracodawców z różnych branż. Wyniki pokazały, że studenci i studentki pracujący w McDonald’s wyróżniają się na tle innych! To asertywni kierownicy i kierowniczki, którzy potrafią efektywnie zarządzać zespołem, komunikować się w transparentny sposób i doceniać swoich współpracowników. Bo kto powiedział, że mając 19 lat, nie można zostać kierownikiem?

Z nami wszystko jest możliwe!

#Ułatwiony start w pracy

#Elastyczny grafik

#Bądź sobą

#Stabilność zatrudnienia

#Wytrwałe dążenie do celu

#Kultura osobista

#Rozwiązywanie konfliktów

#Świetna atmosfera

#Perspektywy rozwoju

#Wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami

#Docenianie współpracowników

Szkolenia pracowników

Mamy jasną ścieżkę rozwoju i awansu. Na każdym stanowisku damy Ci odpowiednie szkolenia. Rozwiniesz umiejętności i zdobędziesz kompetencje, których potrzebujesz, aby osiągnąć sukcesy i mieć szansę awansu.

Program Rozwoju Przywództwa
 Wierzymy, że dobrze przygotowani liderzy osiągają lepsze wyniki. Dlatego na każdym szczeblu organizacji wspieramy Twój rozwój, dostarczając wysokiej jakości programy rozwojowe.

Niezależnie od tego czy właśnie zaczynasz swoją drogę na stanowisku liderskim czy jesteś już doświadczoną sobą, w McDonald’s znajdziesz rozwiązania, które przyczynią się, by ta droga była nie tylko przyjemniejsza ale również wspierała osiąganie sukcesów.

Wspiera Ciebie zarówno jako lidera jak i człowieka, tak by obcowanie z drugą osobą było przyjemniejsze i bardziej efektywne wyposaża Cię, w narzędzia, które pozwolą Ci wejść w nową rolę związaną z zarządzaniem ludźmi podnosi Twoje kompetencje, tak by rozwój na kolejne szczeble był czymś naturalnym - wspiera Twój rozwój tak, abyś niezależnie od poziomu zaawansowania miał/a dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań;

Nie inaczej jak łącząc dwa elementy czyli nasze wartości z konkretną wiedzą i doświadczeniem. Ta kombinacja pozwoli Ci skutecznie reagować na pojawiające się wyzwania i sprawy dnia codziennego gdyż: nasze wartości to drogowskaz, który pokaże Ci kierunek, w którym warto podążać merytoryka jest tak dobrana, by odpowiadała na realne potrzeby a nasze doświadczenie na tyle duże, by wspierać dokładnie te kompetencje, których będziesz potrzebował/a

Możliwość korzystania z platform, które (kiedy tylko zechcesz) przybliżą Ci konkretne zagadnienia i pozwolą rozwijać Twoje kompetencje liderskie dostęp do warsztatów w trakcie których wraz z grupą uczestników i trenerami przejdziesz w aktywny i angażujący sposób przez wybrane adekwatnie do Twojego stanowiska zagadnienia możliwości do testowania, doświadczania i pogłębiania Twoich kompetencji wsparcie opiekuna, który na każdym etapie Twojego rozwoju będzie Ci aktywnie towarzyszył;

MDN
A gdybyś po przeczytaniu tego, miał/a jeszcze niedosyt to podajemy kilka dowódów na to, że Program Rozwoju Przywództwa wspiera Cię na każdym etapie:
  1. Dostałaś/eś właśnie awans na kierownika zmiany? Za chwilę będziesz odpowiedzialny/a już nie tylko za własną pracę ale również osób pracujących wraz z Tobą na zmianie. I to jest świetny moment, aby przejść przez program dla kierowników zmiany i zapoznać się z podstawami przywództwa.
  2. Masz już za sobą pierwsze doświadczenia z prowadzenia zmiany i chcesz pogłębić swoją wiedzę? Odpowiedzią na to jest program dla zaawansowanego kierownika zmiany, który poświęcony jest rozwojowi umiejętności przywódczych na zmianie.
  3. Pełnisz już rolę kierownika RDM czyli masz pod swoją opieką konkretny obszar w restauracji? To czas na program związany z doskonaleniem kompetencji Lidera.
  4. Otrzymałeś/aś awans na kierownika restauracji? W takim razie, to odpowiedni moment na szkolenie kolejnego poziomu, które będzie wspierało Cię w tym jak prowadzić świetną restaurację.
  5. A to oczywiście nie wszystko. W miarę upływu czasu, gdy zdobywasz kolejne doświadczenia, nadal wspieramy Twój rozwój poprzez program dla zaawansowanego kierownika restauracji.
 

Wyszukaj oferty pracy

Wpisz miejscowość lub wyszukaj  najbliższe restauracje, korzystając z geolokalizacji. Możesz też szukać ofert, wybierając stanowisko, które Cię interesuje.

Wybierz interesujące Cię oferty