KULTURA

Nim po raz pierwszy usłyszysz: Witamy w McDonald’s, chcemy pokazać Ci

Plusy związane z pracą

Nasze wartości
MDN
Jesteśmy dla Was
Służymy naszym gościom i pracownikom
MDN
Dbamy o otwartość
Nasze drzwi są otwarte dla wszystkich
MDN
Postępujemy uczciwie
Robimy to, co należy
MDN
Działamy na rzecz społeczności
Jesteśmy dobrymi sąsiadami
MDN
Tworzymy rodzinę
Razem jesteśmy silniejsi

Kultura doceniania
w McDonald’s

Organizujemy konkursy, wspólnie świętujemy sukcesy – te duże i te małe, ponieważ każda okazja do wspólnej celebracji jest dla nas ważna.

Każdego roku we wszystkich naszych restauracjach organizujemy Dzień Doceniania, ale dbamy także o to, aby każdego dnia każdy pracownik usłyszał: „dziękuję”.

MDN
MDN
MDN

Jak wspieramy lokalne społeczności?

MDN

Jesteśmy dobrym sąsiadem

Bycie dobrym sąsiadem oznacza wspieranie społeczności na co dzień i w czasie kryzysów. Posiadając ponad 530 restauracji w całej Polsce, mamy wyjątkową pozycję, aby wykorzystać naszą skalę i przysłużyć się społecznościom, wśród których działamy.

 

MDN

Nasz ekosystem

Restauracje McDonald’s tworzą ekosystem, który ma realny wpływ na poprawę życia lokalnych społeczności. Licencjobiorcy są częścią lokalnej społeczności od lat, dobrze rozumieją jej potrzeby i dzięki temu mogą pozytywnie wpływać dokładnie na te obszary, które są ważne. W wielu restauracjach McDonald’s znajdują się informacje o lokalnych inicjatywach. Ty również możesz działać lokalnie!

MDN

Wspierane obszary

Małe i duże akcje, skierowane do wielu grup, udowadniają, że „Razem możemy więcej”, a w McDonald’s liczy się siła dobrych, sąsiedzkich relacji. Wspieramy obszary takie jak: ochrona środowiska, Fundacja Ronalda McDonalda, edukacja społeczna, kultura, pomoc społeczna, przestrzeń publiczna, sport i zdrowie.

MDN

Łóżka dla rodziców

Jedną ze wspólnych inicjatyw jest wsparcie Programu Fundacji Ronalda McDonalda – sfinansowanie i przekazanie „Łóżek dla rodziców” szpitalom pediatrycznym. Dzięki Łóżkom rodzice hospitalizowanych dzieci mogą być blisko nich w szpitalu i odpocząć w godnych warunkach, nabrać sił do wspólnej walki z chorobą. Tylko w 2023 roku franczyzobiorcy McDonald’s Polska sfinansują i przekażą osobiście 203 łóżka w 28 miastach w całej Polsce.

Różnorodność

Wierzymy, że w różnorodności zespołu jest nasza siła. Dlatego pracujemy z różnymi ludźmi i mamy elastyczną ofertę, która pasuje do ich potrzeb i preferencji.

Każdy pracownik jest w Maku wyjątkowy i jest dla nas tak samo ważny. Pracujemy ramię w ramię – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, kolor skóry, orientację czy wiarę. Każdy znajdzie tu swoje miejsce i poczuje się jak u siebie. Bądź sobą i swobodnie wyrażaj swoją osobowość. Z nami.

MDN
MDN
MDN

Postępujemy uczciwie

MDN

Działamy odpowiedzialnie

Nasze restauracje są częścią lokalnych społeczności, dobrze znamy naszych sąsiadów i ich potrzeby. Ale to nie wszystko! Chcemy brać odpowiedzialność za otoczenie i za to co robimy.

MDN

Jesteśmy uczciwi

Kluczowe dla kultury naszej firmy zawsze było, jest i będzie zobowiązanie do przestrzegania kluczowych wartości określających tożsamość i sposób prowadzenia działalności. Pracując z nami masz pewność, że działamy etycznie.

Tworzymy rodzinę, razem jesteśmy silniejsi

MDN

Stołek na trzech nogach

System McDonald’s na całym świecie – również w Polsce – oparty jest na trzech równoważnych filarach. Potocznie nazywamy go „stołkiem na trzech nogach”. Są to pracownicy, franczyzobiorcy oraz dostawcy. Dzięki partnerskiej i długofalowej współpracy możemy się dynamicznie rozwijać, oczywiście przy zachowaniu najwyższych standardów i tych samych wartości. Razem dbamy o to, aby doświadczenia gości były jak najlepsze.

MDN

Wspólne wartości

Chcemy, aby każdy nasz pracownik nie tylko znał nasze wartości, ale też wiedział, w jaki sposób postępować zgodnie z nimi na co dzień. Wiemy, że dopiero wcielając je w życie, możemy skutecznie realizować nasz cel – to feed and foster communities. Ten cel rozumiemy nie tylko jako serwowanie gościom pysznych, ciepłych posiłków, ale także działanie zgodnie z naszymi zasadami.

MDN

Jesteśmy rodziną

To nie puste hasło i deklaracja bez pokrycia. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z nas czuł się dobrze w miejscu pracy. Stawiamy na dobrą atmosferę i dobre relacje. Tak, by każdy czuł się częścią zespołu.


MDN

Jesteśmy silniejsiRazem jesteśmy silniejsi - nie raz to udowodniliśmy i przekonaliśmy się, że razem możemy więcej. Nawet w tak trudnych momentach jak epidemia Covid-19 oraz wybuch wojny w Ukrainie. Dzięki wspólnemu działaniu pomogliśmy tym, którzy potrzebowali wsparcia.


Rozwój w McDonald’s
Z nami się rozwiniesz i sięgniesz po więcej.

Z dumą mówimy, że McDonald’s daje umiejętności na całe życie – w pracy z nami nauczysz się wielu przydatnych rzeczy, które wielokrotnie wykorzystasz w praktyce i nie tylko w pracy. Mamy specjalne programy szkoleniowe, kształcimy kompetencje liderskie, umiejętności związane z obsługą gościa, zarządzaniem zespołem czy komunikacją. Wielu pracowników mówi, że nabrali charyzmy i pewności siebie. Też tak chcesz? Możesz to zrobić, z nami!
ZOBACZ, JAK MOŻESZ SIĘ ROZWIJAĆ

Wyszukaj oferty pracy

Wpisz miejscowość lub wyszukaj  najbliższe restauracje, korzystając z geolokalizacji. Możesz też szukać ofert, wybierając stanowisko, które Cię interesuje.

Wybierz interesujące Cię oferty