BLOG „W różnych sMakach” – premiera serii podcastów o pracownikach Maka

Data publikacji: 26.11.20213 min. czytania

„W różnych sMakach” – premiera serii podcastów o pracownikach Maka

Gdzie mogą spotkać się ratowniczka medyczna, strażak, muzyk, cosplayer i pasjonatka podróży z 30-letnim doświadczeniem? W miejscu pracy, w którym stawia się na różnorodność oraz w najnowszej serii podcastów „W różnych sMakach”, gdzie przedstawiamy pracowników naszych restauracji, dzieląc się z wami ich niezwykłymi pasjami i doświadczeniem. 

 

Nowa przygoda na emeryturze 

Pierwsza bohaterka, Jola Pejta, swoją karierę zawodową zaczęła od spełniania marzeń w Centrali Handlu Zagranicznego. W czasach PRL-u zawodowo podróżowała po krajach arabskich, a nawet jakiś czas mieszkała w Iraku i Bagdadzie. Po transformacji ustrojowej zaczęła pracę w banku. Na emeryturze było jej za cicho i spokojnie. Kolejnym miejscem na życiową przygodę stała się dla niej restauracja McDonald’s w Józefowie i stanowisko managerki McCafé.  

Kobieta wielu talentów 

Zaskakujące jest to, jak wiele zajęć w ciągu doby udaje się pomieścić Kamili Słomińskiej. Bohaterka naszego kolejnego podcastu jest ratowniczką medyczną, prezeską klubu piłkarskiego, czynną zawodniczką, mamą dwóch synów, motocyklistką i… kierowniczką zmiany w Maku! Zawsze znajduje czas na pomoc innym ludziom. Kiedy usłyszała historię kolegi z pracy, Artura, który stracił rękę, obiecała mu, że w ciągu roku dostanie protezę. I faktycznie, udało jej się zebrać pieniądze na ten cel. Na Kamili można zawsze polegać – przekonacie się sami, słuchając odcinka z jej udziałem. 

Maskotka jednej z restauracji 

Staszek Waligóra, lider gościnności w restauracji McDonald‘s, zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym jest otwarty i życzliwie nastawiony do ludzi. Lubi wcielać się w różne role. W Maku występował już jako Spider-Man i Superman. A w wolnym czasie specjalizuje się w… byciu wampirem, prowadząc gry fabularne jako cosplayer. Sam nazywa się maskotką restauracji i chyba to określenie całkiem dobrze do niego pasuje. Chcecie dowiedzieć się, za kogo i kiedy przebiera się w McDonald’s? Między innymi te informacje zdradza w odcinku „W różnych sMakach”. 

A po burzy przychodzi… Andrzej 

Poluje na burze i walczy z pożarami, a poza tym? Andrzej Kaczmarek, tak jak inni bohaterowie serii naszych podcastów, również pracuje w Maku i jest zastępcą kierownika restauracji. Działalność w Ochotniczej Straży pożarnej zaczynał wcześnie, bo już w wieku 12 lat, i z czasem z drużyny młodzieżowej trafił do grupy gaszącej prawdziwe pożary... Poza tym w wolnym czasie lubi obserwować i nagrywać burze. Zresztą... posłuchajcie sami! 

Kariera muzyczna instruktora 

Kolejny bohater podcastu nie lubi niczego odpuszczać. Pracę w Maku łączy z karierą muzyczną. Szymon Rusek gra w zespole na gitarze basowej i chodzi do szkoły muzycznej. Poza przyjemnością z tworzenia muzyki, z tego doświadczenia wyniósł zdolność do pracy grupowej, pomagania innym, łączenia się z ludźmi we wspólnym celu. Wszystkie te umiejętności miał szansę podszkolić, pracując jako instruktor w McDonald’s. Jego największym marzeniem jest zrobienie kariery muzycznej w zespole rokowym. Trzymamy za niego mocno kciuki!  

Poznaj ich w „W różnych sMakach” 

Dla Joli McDonald’s okazał się kolejnym zawodowym wyzwaniem. Staszek dostał możliwość, by dowiedzieć się, jak rozmawiać z gośćmi i dobrze organizować swój czas. Kamila mówi, że w Maku nauczyła się… życia. Andrzejowi elastyczny grafik pomaga w rozwijaniu pasji. Szymon, dzięki pracy w Maku, ma czas na karierę muzyczną. Wszyscy nasi bohaterowie różnią się od siebie, ale łączy ich to, że znaleźli swoje miejsce w McDonald’s. 

Gwarantujemy, że seria podcastów „W różnych sMakach” wciąga bardziej niż niejeden serial! Sprawdźcie sami na: www.wroznychsmakach.onet.pl  

 

Wyszukaj oferty pracy

Wpisz miejscowość lub wyszukaj  najbliższe restauracje, korzystając z geolokalizacji. Możesz też szukać ofert, wybierając stanowisko, które Cię interesuje.

Wybierz interesujące Cię oferty