BLOG Silniejsi razem w obliczu pandemii

Data publikacji: 30.04.20201 min. czytania

Silniejsi razem w obliczu pandemii

Wzajemna pomoc i współpraca od zawsze wyróżniały zespoły McDonald’s. – Dziś wszyscy szczególnie potrzebujemy tych wartości. Działamy w niespotykanych dotąd warunkach, kiedy cały świat walczy z pandemią koronawirusa.

Rolą McDonald’s od początku działalności jest zapewnienie każdemu dobrego i dostępnego posiłku. Produktów, na których można zawsze polegać. Bezpiecznie. Dlatego też w obecnej sytuacji dostarczamy McZestawy Mocy – ciepłe posiłki tym, którzy najbardziej ich potrzebują – personelowi medycznemu szpitali walczącemu z koronawirusem. Na każdym zestawie znajdują się odręcznie napisane podziękowania i słowa wsparcia od naszych pracowników. Co ważne, dostawy odbywają się przy zachowaniu najwyższych wymogów bezpieczeństwa we współpracy z pełnoletnimi harcerzami oraz kurierami z firm partnerskich McDonald’s.

Przez pierwszy miesiąc akcji wraz z 50 franczyzobiorcami i ponad 80 restauracjami licencyjnymi i korporacyjnymi dostarczyliśmy w sumie 44 503 McZestawów Mocy do ponad 50 placówek medycznych w całej Polsce. I nie zwalniamy tempa, te liczby cały czas rosną!

Z całego serca dziękujemy zespołom restauracji za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Za to, że z uśmiechem przygotowujecie kolejne McZestawy Mocy i przekazujecie je tam, gdzie potrzebne jest nasze wsparcie.

Jesteśmy z Was dumni! 

Wyszukaj oferty pracy

Wpisz miejscowość lub wyszukaj  najbliższe restauracje, korzystając z geolokalizacji. Możesz też szukać ofert, wybierając stanowisko, które Cię interesuje.

Wybierz interesujące Cię oferty