BLOG Ponad 70 tysięcy McZestawów Mocy trafiło do szpitali!

Data publikacji: 25.05.20201 min. czytania

Ponad 70 tysięcy McZestawów Mocy trafiło do szpitali!

Od początku było dla nas jasne to, że chcemy pomóc, dlatego zaangażowaliśmy się w akcję #WzywamyPosiłki. Dziś z dumą informujemy, że od momentu dołączenia do inicjatywy udało nam się dostarczyć 71 485 ciepłych posiłków, które trafiły do placówek medycznych w całym kraju.

Pierwsze, przygotowane przez nas McZestawy Mocy, dotarły do szpitali w połowie marca. Składały się one z klasycznego burgera McRoyal albo dziewięciu McNuggets, sałatki, wody i ciastka owsianego. Do każdego zestawu dołączaliśmy też specjalną dedykację z podziękowaniami i słowami otuchy.

Udział w inicjatywie nie byłby możliwy bez pracowników restauracji! Dziękujemy Wam za pracę w tym wyjątkowym czasie! Dziękujemy też wszystkim zaangażowanym w akcję #WzywamyPosiłki, a w szczególności:

• jej twórcom, organizatorom – za wspaniałą inicjatywę,

• naszym koordynatorom – Patrycji Pazio, Kasi Michalskiej i Wojtkowi Puchaczowi – za prowadzenie całej akcji po stronie McDonald’s,

• naszym licencjobiorcom – za okazane serca i wsparcie,

• wolontariuszom, harcerzom  i kurierom firm Uber Eats oraz Glovo – za odbieranie i dostarczanie (przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa) posiłków do placówek medycznych,

• całej branży gastronomicznej – za zjednoczenie się w trosce o dobro społeczne.

Wierzymy, że dobro zawsze wraca!

Do zobaczenia w naszych restauracjach!

Wyszukaj oferty pracy

Wpisz miejscowość lub wyszukaj  najbliższe restauracje, korzystając z geolokalizacji. Możesz też szukać ofert, wybierając stanowisko, które Cię interesuje.

Wybierz interesujące Cię oferty