BLOG Kamila do zadań specjalnych – poznajcie bohaterkę podcastu „W różnych sMakach”

Data publikacji: 05.01.20223 min. czytania

Kamila do zadań specjalnych – poznajcie bohaterkę podcastu „W różnych sMakach”

Znacie ludzi, których doba powinna trwać ponad 24 godziny? Jak się okazuje, świetna organizacja czasu i chęć niesienia pomocy sprawiają, że w tym czasie można zrobić naprawdę wiele – zarówno dla siebie, jak i dla innych. Poznajcie Kamilę Słomińską –  bohaterkę kolejnego odcinka podcastu „W różnych sMakach”, ratowniczkę medyczną, prezeskę klubu piłkarskiego, czynną zawodniczkę, mamę dwóch synów, motocyklistkę i… kierowniczkę zmiany w Maku!

„Jak mogę, to pomogę”

Zawsze wychodziłam z założenia, że nie ma co siedzieć na tyłku, tylko im więcej robię, tym lepiej – mówi Kamila, zaznaczając, że duża liczba obowiązków nauczyła ją świetnego zarządzania czasem. Już jako nastolatka lubiła pomagać. Zaczynała od wolontariatu w hospicjum i właśnie wtedy rozpoczęła swoją pierwszą pracę – oczywiście w Maku 😊. A w międzyczasie myślała o zakonie... Ten plan zmienił jej jednak mąż, którego poznała na chrześcijańskim czacie. Razem z nim zamieszkała w Berlinie, skąd dojeżdżała do Kostrzyna nad Odrą, by studiować ratownictwo medyczne.

Powrót do Polski był dla niej jednocześnie powrotem do Maka i… tutaj również nie zapomniała o swojej misji niesienia pomocy. Kiedy usłyszała historię kolegi z pracy, Artura, który stracił rękę, obiecała mu, że w ciągu roku dostanie protezę. Jak powiedziała, tak zrobiła i udało jej się zebrać pieniądze na ten cel. Obiecany Arturowi termin przekroczyła tylko o dzień! Kamila nigdy nie odmawia pomocy, a praca i pasje dają jej dużo satysfakcji. – Kiedy przychodzę do domu i czuję konkretne zmęczenie, wiem, że w swoim życiu zrobiłam coś dobrze. Czuję się wtedy spełniona – podsumowuje.

Chcesz dowiedzieć się, jak Kamila została prezeską klubu piłkarskiego? Kliknij tutaj i posłuchaj podcastu: https://wroznychsmakach.onet.pl/#kamila-slominska

SOR i boisko piłkarskie

We wszystkie moje zajęcia jestem zaangażowana, skupiona na celu i muszę radzić sobie ze stresem – opowiada Kamila. Nawet w wolnym czasie (tak, Kamila ma jeszcze wolny czas!) pozostaje skoncentrowana – zarówno jako prezeska i zawodniczka klubu piłkarskiego Olimpia Czersk, jak i pasjonatka jazdy na motocyklu. Dzięki swoim doświadczeniom życiowym może uczyć synów tego, co dla niej najważniejsze, czyli… niezależności.

Kolejną super mocą Kamili jest umiejętność rozmowy z ludźmi. Można do niej przyjść z absolutnie każdym problemem, a patrząc na to, jak dogaduje się ze swoim makowym zespołem, trudno zgadnąć, ile odpowiedzialnych funkcji spoczywa na jej barkach!

Chcesz posłuchać o tym, jakie relacje panują w Maku, w którym pracuje Kamila? Zajrzyj do naszego podcastu! https://wroznychsmakach.onet.pl/#kamila-slominska

Różne sMaki!

Kamila mówi, że w Maku nauczyła się życia, dla Joli to kolejna zawodowa przygoda, Staszek rozwija tu swoje umiejętności komunikacyjne, Andrzej znajduje czas na pracę w Ochotniczej Straży Pożarnej, a Szymon – na rozwijanie muzycznej pasji. Naszych bohaterów wiele różni, ale łączy życie pełne pasji i spełnianie się w pracy w McDonald’s.

Wyszukaj oferty pracy

Wpisz miejscowość lub wyszukaj  najbliższe restauracje, korzystając z geolokalizacji. Możesz też szukać ofert, wybierając stanowisko, które Cię interesuje.

Wybierz interesujące Cię oferty