BLOG Czasem Superman, a czasem lider gościnności. Poznajcie Staszka Waligórę

Data publikacji: 23.12.20212 min. czytania

Czasem Superman, a czasem lider gościnności. Poznajcie Staszka Waligórę

Superbohatera poznaje się po kostiumie i niezwykłych umiejętnościach. Staszka Waligórę – lidera gościnności, bohatera podcastu z cyklu „W różnych sMakach” – w kostiumie Spider-Mana i Supermana można spotkać nawet… w pracy 😀. Jaka jest jego wyjątkowa supermoc? Talent do dogadania się z każdym człowiekiem!

Ma tę moc!

Absolutnie z każdym da się chwilę porozmawiać, niezależnie od tego, czym się interesuje i jakim jest człowiekiem – taką zasadę wyznaje Staszek Waligóra, lider gościnności w restauracji McDonald‘s. Zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym jest otwarty i życzliwie nastawiony do ludzi. Swoją przygodę w Maku zaczął już w wieku 12 lat, spełniając dziecięce marzenie – obchodził tu swoje urodziny. Kilka lat później, po maturze, wrócił do tej samej restauracji – tym razem do pracy. W ramach swoich obowiązków rozmawia z gośćmi i dba o to, by dobrze się u nas czuli oraz zaraża pozytywnym nastawieniem kolegów i koleżanki, z którymi współpracuje na zmianie. Znany jest z tego, że kiedy jest naprawdę ciężko, zaprasza ekipę do wspólnego śpiewania disnejowskiej piosenki „Mam tę moc”.

Chcecie dowiedzieć się, jak reaguje na te śpiewy jego zespół? Zajrzyjcie do odcinka podcastu ze Staszkiem w roli głównej! www.wroznychsmakach.onet.pl/#stanislaw-waligora

Specjalizacja: świat wampirów

Staszek lubi wcielać się w różne role. W Maku z okazji Dnia Dziecka występował już jako Spider-Man i Superman. – W tym czasie do zestawów dodawaliśmy zabawki z superbohaterami. Pluszowy Superman stał w gablocie, a z prawdziwym można było zrobić sobie zdjęcie albo przybić piątkę – opowiada. A w wolnym czasie nasz superbohater specjalizuje się w… byciu wampirem, prowadząc gry fabularne. W tej roli wprowadza uczestników gry w wymyślony świat, ustala jego reguły i szybko reaguje na pojawiające się zmiany i wyzwania. Do tego potrzebna jest mu ogromna wyobraźnia, talent do dogadywania się z ludźmi i zdolności aktorskie. Jak przyznaje, część z tych umiejętności wykorzystuje również w Maku. Może właśnie dlatego sam siebie nazywa maskotką restauracji 😀.

Posłuchajcie, jak Staszek wciela się w rolę, robiąc profesjonalne wprowadzenie do gry! www.wroznychsmakach.onet.pl/#stanislaw-waligora

„W różnych sMakach”

Piątka wspaniałych: Staszek, Jola, Kamila, Andrzej, Szymon to bohaterowie cyklu podcastów „W różnych sMakach”. Słuchając ich historii, możecie się dowiedzieć się, jak wykorzystywać swoje doświadczenia, będąc na emeryturze, co zrobić, by zostać prezeską klubu piłkarskiego czy jak znaleźć dla siebie miejsce w zespole muzycznym. Jak te wszystkie pasje połączyć z pracą w Maku? Sprawdźcie sami, słuchając podcastów z naszymi inspirującymi bohaterami!

Wyszukaj oferty pracy

Wpisz miejscowość lub wyszukaj  najbliższe restauracje, korzystając z geolokalizacji. Możesz też szukać ofert, wybierając stanowisko, które Cię interesuje.

Wybierz interesujące Cię oferty